arama
takipçi satın al

Para kazanma yöntemleri – Freelancer Hizmeti.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Altınbaş Hüseyin Altınbaş
  • Beğen
    Loading...
para kazanma yöntemleri, freelancer hizmetleri.
Frelancer hizmetleri , para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir.

Para kazanma yöntemleri , freelancer olarakta yapılabilmektedir. Freelancer evden hiç çıkmadan yapılabilen online hizmetlerdir.

 
 

1.Sanal asistan olun. Oldukça büyük birkaç kazanç elde edebilirsiniz.Bugün insanların kendi web siteleri için yardım veya sadece şirketin kendisi için uzaktan yardım edilmeye ihtiyacı var. İnternet kullanımı ile bunu ikamet yerinizden yapabilirsiniz.
Örneğin : Bionluk , freelancer çalışma.

2. Birisine yardım ederek de para kazanabilirsiniz. Bir internet koçluğu planı sunarak becerilerinizi web üzerinden insanlara göstererek yapabilirsiniz. Bunu yaparak bugün yaşamınız boyunca insanlara yardım edebilirsiniz.
Örneğin : Evde yardım hizmetleri.

3. Ürünler için yorumlar oluşturun. Alıcı yanıtları isteyen ve ürünlerin otantik değerlendirmeleri için ödeme alabileceğiniz çok sayıda firma var. İnternet sitenizde bile oluşturabilir, üye olabilir ve ürünleriniz için fikir üretebilirsiniz.
Örneğin : Mobil uygulama yorumculuğu , blog yorumculuğu.

4. Eğlence pazarlamak. Gelir haline gelebilecek bir şeyi yürütmekten zevk alır mısınız? İnternette satış yap. Bu sanat, ahşap oymalar ve hayvan yetiştiriciliği için gerçekleştirilebilir.

5. Bir internet yerel topluluk kurun. Bugün insanların katılabileceği ve bağlantılı konular hakkında konuşabileceği bir nokta yapın. Kavram gönderen bir tartışma panosu, bir işe başlamak için harika bir alandır. İşler bittiğinde ve çok az üyeniz olduğunda, bir ürünü tanıtmak için konumlandırma ile reklamlar koyabilirsiniz.

6. Alan adlarını alın ve tanıtın. Anahtar alan adlarını edinmek ve bunları gelir için yeniden satmak, web’de gelir elde etmenin harika bir yoludur. Düzgün bir şekilde yapmanın yolunu öğrenirseniz, alan adının başlaması için ne elde edeceğinizden üç yüz dolara kadar para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makale yazarak para kazan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ