arama
takipçi satın al

.PUBG 7.3 Güncellemesi Yayınlandı

.PUBG 7.3 Güncellemesi Yayınlandı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Altınbaş Hüseyin Altınbaş
  • Beğen
    Loading...

PUBG oyununa yeni gelen güncellemelerin en son versiyonu olan 7.3 güncellemesi yayınlanmıştır. Oyunun yeni gelen güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. PUBG oyununun yeni güncellemesinin oyunun ana sunucusu için çıktığını duyurmuştur. PUBG 7.3 oyununun yeni güncellemesi PC versiyonunda yerini aldı. Gelen yeni güncellemenin konsollarda aktif olacağı tarihse 23 haziran olarak belirlenmiştir. Gelen yeni güncelleme özellikle Battle Royal mod ile alakalıdır. Oynanış mekaniğinde gelen değişiklikler bu güncellemeyle mümkün olacak. Ayrıca nişancı tüfekleri gelen yeni güncellemeyle iyileştirilmiştir. Bu konuda %50 oranla daha uzun olan çivi kapanları yeni gelen güncellemeyle kullanıcılara sunulacaktır. Detaylı olarak yama notlarına ulaşmak içinburadan ziyaret edebilirsiniz.

.PUBG 7.3 Güncellemesi Yayınlandı
.PUBG 7.3 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Oynanış Güncellemesi

PUBG oyununa gelen 7.3 güncellemesiyle birlikte özellikle C4 ve araç hasarları konusunda değişiklikler gelmiştir. Bu konuda artık C4’ler düşmanlara hasar verebilecek düzeyde fırlatılabilir konumda olacaktır. C4 patlayıcı bombaların patlamasıyla birlikte 25 metre yakınında yer alan her oyuncu bombadan zarar görebilecektir. Bu özellikle birlikte oyun daha çekici bir hale gelecektir. Bunun yanı sıra 7.3 güncellemesinin getirdiği en önemli özellik kıl payı kaçışlardır. Oyunlarda yer alan oyuncular artık sonuna kadar mücadelesini gösterebilecek ve bu konuda daha şanslı olabilecektir.

PUBG Oyunu ve Etkinlikleri

Bilindiği üzere PUBG oyunu birden fazla platform desteğiyle birlikte birçok kullanıcının oynadığı savaş oyunlarından birisidir. Oyunun bu denli popüler olmasının en önemli sebeplerinden birisi Senaryosunun çekici olması ve düşük donanıma sahip kullanıcıların dahi oyunu oynayabilmesidir. Oyunun çapraz platform desteği sayesinde kullanıcılar kendi arkadaşlarıyla oyuna kolayca girebilmektedir. PUBG oyununu oynamak için Steam üzerinden edinerek oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra donanımı düşük kullanıcılar için sunulan PUBG Lite oyunu oynanabilir. PUBG E-Sports etkinliğinin önümüzdeki günlerde 25 Haziran tarihinde yapılması planlanmaktadır. Oyuncular 18 haziran 2020 tarihinden itibaren PCS 1 etkinliği için hazırlanan özel eşyaları satın alabilecektir. Konsollar için 23 Haziranda devreye girecektir. Oyuncular E-Spor sekmesi üzerinden Pick’Em Challenge etkinliğine katılabilecektir. PCS 1 Büyük Avrupa Finallerinin tarihleri belli oldu. Buna göre finaller 27-28 haziran ve 4-5 temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.

Bir önceki yazımız olan Fitness Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ